نوامبر 2017 - نکات قرآن
۹ام آذر ۱۳۹۶ مطالب قرآنی


خبرگزاری فارس: ولایت پذیری شکرانه پیروزی جبهه مقاومت علیه استکبار است/حاج قاسم سلیمانی سمبل مقاومت و ایستادگی است


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ولایت‌پذیری و اتصال به ولایت، شکرانه پیروزی جبهه مقاومت و این نعمت الهی است.


به گزارش خبرگزاری فارس، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم بزرگداشت پیروزی جبهه مقاومت که شامگاه چهارشنبه مسجد النبی(ص) نارمک برگزار شد، اظهار داشت: این ایام به جهات مختلف تبریک و تهنیت دارد، هم آغاز ولایت و امامت مولایمان امام زمان(عج) است، هم هفته بسیج و پیروزی های اخیر جبهه مقاومت در مقابل داعش که در آستانه ولادت حضرت محمد(ص) صورت گرفته است و از این جهت بزرگ است.


وی افزود: مردم پس از آغاز غیبت امام زمان (عج) دانستند که در زعامت دین باید به علما مراجعه کنند و طی این سال‌ها علمای بزرگی آمدند و رفتند و خیلی از آن‌ها شهید شدند اما هیچکدام از آن‌ها موفق به تشکیل حکومت اسلامی نشدند.


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه اراده خداوند بر این بود تا حکومت دینی به دست امام خمینی(ره) تشکیل شود، تصریح کرد: انقلاب اسلامی نعمت بزرگی است و بعد از انقلاب اسلامی حوادث عظیمی در ایران و جهان اتفاق افتاد که ۸ سال دفاع مقدس یک گوشه از این اتفاقات است.


سردار غیب‌پرور با بیان اینکه چرایی ۸ سال دفاع مقدس را باید در وقوع انقلاب اسلامی جستجو کرد، تاکید کرد: اگر این انقلاب نبود جنگی برای ایران اتفاق نمی‌افتاد و دنیا به سرکردگی آمریکا ۸ سال با ما نمی‌جنگید و این را بدانید که امروز هم آن‌ها دست از دشمنی با ما برنداشته‌اند، آمریکا زمانی دست از دشمنی با ما بر‌می‌دارد که ما از انقلاب دست برداریم.


وی با تاکید بر اینکه ایران اسلامی هیچگاه دست از انقلاب خود بر نخواهد داشت افزود: بعد از ۱۳ قرن یک ملت روی کره خاکی قیام کرد و امامش را نصرت داد و در این راه شهیدان زیادی را تقدیم کرد تا بگوید با حاکمیت دین می‌تواند جامعه بشری را مدیریت کند و لذا ما دست از نظام انقلاب اسلامی برنمی‌داریم و مستکبران هم دست ازدشمنی خود برنمی‌دارند و این تقابل تا ظهور حضرت مهدی(عج) ادامه خواهد داشت.


رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: هدف اصلی آمریکا از حمله به عراق، صدام نبود بلکه هدفی اصلی آن‌ها نشانه رفتن انقلاب اسلامی بود. و آن ها طراحی های مختلفی انجام دادند تا انقلاب اسلامی را نابود کنند و چون انقلاب اسلامی به نام دین پیروز شده بود تصمیم گرفتند تا به نام دین مقابل جبهه حق صف آرایی کنند و به همین دلیل گروهک تروریستی داعش را تشکیل دادند.


سردار غیب پرور اظهار داشت: داعش اهل مذاکره نبود و زبانش جز خشونت روی دیگر بر نمی‌تابید و به نام رسول خدا پرچم بلند کرد؛ اما آیا پیامبر رحمت که عصاره همه خوبی هاست و اسلام در سایه مهربانی او گسترش یافته حاضر به کشتار مسلمین بود؟ گروهک داعش که از آستین آمریکا و  رژیم صهیونیستی بیرون آمده بود در نظر داشتند با خشونت اساس اسلام را از بین ببرند.


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به برخی جنایات داعش افزود: آن ها با نام اسلام قصد خشونت و ظلم ستیزی داشتند تا اسلام را دینی خشونت طلب معرفی کنند و این درحالی بود که مسلمان نبودند.


وی گفت: حاج قاسم سلیمانی سمبل مقاومت و ایستادگی است و هزاران جوان متفکر برای تشکیل جبهه مقاومت صف کشیدند تا با داعش به جنگ بروند و شاهد بودیم که جوانان ایرانی، افغانستانی و پاکستانی، لبنانی، عراقی و سوری و… حرکت کردند تا در این جبهه مقاومت داعش را نابود کنند و تا به امروز در اسلام چنین صحنه ای از اتحاد و همدلی برای جهاد با کفار ندیده بودیم و سرانجام این انسجام پیروز شد و ثابت کرد اگر استقامت و ایستادگی باشد نصرت حق تعالی حتمی است.


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شکست‌های عربستان سعودی در مقابل مردم یمن عنوان کرد: این مردم یمن بودند که با دست خالی مقابله آل سعود ایستادند و یقینا هیچ کسی به مردم یمن نمی‌گوید شما حقیر هستید بلکه می‌گویند این ها مردمی بودند که رشادت به خرج دادند و در مواجهه با ظلم و ظلم ستیزی خم به ابرو نیاورند و درود به شرف قومی که ایستادگی می کند.


وی تاکید کرد: پیروزی اخیر در سوریه و عراق معجزه است چراکه داعش برای نابودی اسلام و ایران اسلامی به میدان آمده بود که به لطف الهی خواسته های پلید آن ها نابود شد. آن ها در حالی که حمایت‌های مالی عربستان، آمریکا، اسرائیل و برخی کشور‌های غربی را در اختیار داشتند می خواستند حرم امام رضا را با خاک یکسان کنند و نابودی اصل شیعه در دستور کارشان بود، اما شکست خوردند.


سردار غیب پرور در پایان، عنوان کرد: شکرانه پیروزی جبهه مقاومت و این نعمت یک کلمه است و آن ولایت پذیری و اتصال به ولایت است. ما امام خامنه ای را نائب امام زمان(عج) می‌دانیم و شهید حججی ها به عشق ولایت فقیه در مقابله با داعش ایستادگی کردند تا این پیروزی را به مسلمانان تقدیم کنند.

۹ام آذر ۱۳۹۶ مطالب قرآنی


مدافع حرم «حمیدرضا ضیایی» از دیدبان‌های لشکر ۱۰ سیدالشهدا در دوران دفاع مقدس چند روز پیش در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.


شهید مدافع حرم حمیدرضا ضیایی


چندی پیش شهید حمیدرضا ضیایی چندی پیش با پیدا کردن یک نامه قدیمی، خاطره‌اش درباره این نامه را اینگونه روایت کرد:


« تابستان ۶۶ در منطقه سردشت بودیم و من به علتی تسویه کردم و به تهران آمدم. یک روز تلفن خانه زنگ زد، یادم نیست کدام یک از دوستان بود، گفت: فردا سقز باش. پس فردا در سردشت با شما کار دارم، حتما بیا.


من هم سریع به پادگان ولیعصر (عج) رفتم که انفرادی اعزام بگیرم. متاسفانه چون نزدیک عملیات بود اعزام‌ها بسته بود و هر قدر اصرار کردم که من را لازم دارند، فایده نداشت.ناراحت از پادگان خارج شدم و کنار پل چوبی به سمت پایین راه می‌رفتم و با خدا حرف می‌زدم و آرام گریه می‌کردم و در دل می‌گفتم: خدایا یک کاری برای من بکن.


در همین حال که مردم در پیاده رو رفت و آمد می‌کردند، یک تنه محکم بهم خورد که تکون خوردم. طرف مقابل که بهم خورد، معذرت خواهی کرد. تا نگاه کردم دیدم برادر علی فضلی بود که بخاطر دیدش به من تنه زده بود.منم سلام کردم و موضوع را با وی در میان گذاشتم. وی گفت: الان می‌نویسم که اعزام شوی. ادامه داد: خودکار داری؟ گفتم: نه.


یه دکه روزنامه فروشی بود که حاج علی خودکار آن آقا را قرض کرد و به من گفت: کاغذ داری؟ گفتم: نه.


یک سبزی فروشی در پیاده رو بود. حاج علی اجازه گرفت و تکه‌ای از کاغذ سبزی‌ها را جدا کرد و دستوری برای اعزام من نوشت و گفت سریع برو فقط در راه دور کاغذ را مرتب کن که آبروریزی نشود.


خوشحال، خداحافظی کردم و رفتم اعزام گرفتم. فردا به سقز رسیدم و پس فردا هم سردشت بودم و تو عملیات نصر که کنار دوپازا بود با برادر کهنسال توفیق حضور پیدا کردم.»


منبع: دفاع پرس

۹ام آذر ۱۳۹۶ موزیک

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید حسام الدین سراج بغض زمین

امشب برای شما آپ موزیکی ها  ♫  ترانه زیبای معجزه از سهیل محمدی ♫ با متن و دو کیفیت 320 , 128

شعر و آهنگسازی : مجید درخشانی

Exclusive Song: Hesamoddin Seraj – “Boghze Zamin” With Text And Direct Links In UpMusic

Hesamoddin Seraj Boghze Zamin دانلود آهنگ جدید حسام الدین سراج بغض زمین

متن آهنگ بغض زمین حسام الدین سراج

♪♪♫♫♪♪♯
بغض زمین شکست آوار گریه کرد سقفو ستون که ریخت دیوار گریه کرد
آوار گریه کرد دیوار گریه کرد بی ابر آسمان بسیار گریه کرد♪♪♫♫♪♪♯
دیدم پناه تو بی سر پناهی است این خانه بی چراغ یکسر سه راهی است
فصل جدایی دریا و ماهی است فصل جدایی دریا و ماهی است♪♪♫♫♪♪♯
آوار گریه کرد دیوار گریه کرد بی ابر آسمان بسیار گریه کرد
فردا که چراغ آسمان روشن شد خورشید به خانه ی تو برخواهد گشت
با دست تو و جوانه ی امیدت این خاک دوباره پر ثمر خواهد گشت
این خاک دوباره پر ثمر خواهد گشت ♪♪♫♫♪♪♯

♪♪♫♫♪♪♯

حسام الدین سراج بغض زمین

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید حسام الدین سراج بغض زمین

۹ام آذر ۱۳۹۶ موزیک

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید سهیل محمدی معجزه

امشب برای شما آپ موزیکی ها  ♫  ترانه زیبای معجزه از سهیل محمدی ♫ با متن و دو کیفیت 320 , 128

Exclusive Song: Soheil Mohammadi – “Mojeze” With Text And Direct Links In UpMusic

Soheil Mohammadi Mojeze دانلود آهنگ جدید سهیل محمدی معجزه

متن آهنگ معجزه سهیل محمدی

♪♪♫♫♪♪♯
معجزه آغوش تو یه اتفاق ساده نیست بی تو دلم برای عشق یه لحظه هم آماده نیست
معجزه آغوش تو قلبمو مومن میکنه هر غیر ممکنی رو با احساس ممکن میکنه♪♪♫♫♪♪♯
وقتی صدای قلب تو لالایی میخونه برام حس میکنم کنار تو از همه ی دنیا جدام
میتونم این آرامشو کنار تو تضمین کنم تکراریه اما بذار زیباییتو تحسین کنم
معجزه آغوش تو یه اتفاق ساده نیست بی تو دلم برای عشق یه لحظه هم آماده نیست♪♪♫♫♪♪♯
معجزه آغوش تو قلبمو مومن میکنه هر غیر ممکنی رو با احساس ممکن میکنه
عجیبه که همین سکوت انقد برام رویاییه دنیام دیگه محدود نیست چشمات عجب دنیاییه
زمانو به بازی بگیر عمر شبو زیاد کن من تا قیامت با توام به شونم اعتماد کن
وقتی صدای قلب تو لالایی میخونه برام حس میکنم کنار تو از همه دنیا جدام♪♪♫♫♪♪♯
میتونم این آرامشو کنار تو تضمین کنم تکراریه اما بذار زیباییتو تحسین کنم

♪♪♫♫♪♪♯

سهیل محمدی معجزه

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید سهیل محمدی معجزه

۹ام آذر ۱۳۹۶ مطالب قرآنی


مستند «زنانی با گوشواره‌های باروتی» روایتی از کمپ خانواده‌های داعشی است که تصاویری دیده نشده از پشت صحنه جنگ را نشان می‌دهد.


مرکز مستند حقیقت


با اعلام دبیرخانه جشنواره سینما حقیقت، ۳۷ مستند کوتاه و ۴۱ مستند بلند به بخش ملی این جشنواره راه یافتند و هم‌چنین ۳۰ فیلم منتخب نیز به بخش شهید آوینی راه یافتند که ۱۳ اثر آن همزمان در بخش «مسابقه ملی» جشنواره سینماحقیقت نیز حضور دارند. در این میان، ۳ اثر از مرکز مستندسازی حقیقت، در این جشنواره حضور دارند. در این گزارش ضمن معرفی مستند‌های به کارگردانی رضا فرهمند، «تک روز دهم» به کارگردانی مصطفی سیفی و «کویرس، وطن کوچک من» به کارگردانی سعید صادقی، گفتگویی با تهیه‌کننده آن‌ها، مرتضی شعبانی، انجام دادیم. 


مستند «زنانی با گوشواره‌های باروتی» با عنوان قبلی «خوشبخت بودم که نمی‌توانستم متنفر باشم»، روایتی بدیع از زندگی زنانی است که در جنگ عراق با داعش نقش دارند و یا به نحوی از این موضوع دچار آسیب شده‌اند. راوی داستان یک ژورنالیست به نام «نور» است. او علاوه بر مبارزه با دشمن و تهیه‌ گزارش‌های تصویری فراوان، مسیرش را تغییر داده و به سراغ زن‌ها جبهه دشمن می‌رود؛ به همین دلیل به کمپ پناهجویی بیوه‌ها و کودکان داعشی می‌رود تا روایت های پوشیده و احساسات کشته شده آنها را به تصویر بکشد. 


در این فیلم با زنان متفاوتی پیرامون پدیده داعش مواجه می‌شویم، از زنانی که به اجبار همسران‌شان با جریان داعش همراه شده‌اند و همه هستی‌شان به تارارج رفته است تا زنانی که فعالانه حامی حضور خانواده‌شان در داعش بوده‌اند و البته زنانی که قربانی داعش بوده‌اند. در مسیر فیلم، یک فرمانده زن به تصویر کشیده می‌شود که گروهانی برای خودش تشکیل داده و با داعش می جنگد. این مستند در دو بخش شهید آوینی و بلند ملی جشنواره سینما حقیقت حضور دارد. این مستند با همکاری مرکز مستندسازی حقیقت و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید شده است. مرتضی شعبانی، تهیه‌کننده این مستند بلند، درباره‌ آن گفت: سوژه‌ی این فیلم بسیار نو و بکر است. در هیچ جایی چنین اتفاقی برای ما رخ نداده بود که حدود ۷۵۰ نفر از خانواده‌های داعش در یک جا جمع شده باشند. عمده‌ی این افراد کسانی هستند که سرنوشت مشخصی ندارند؛ یا مردانشان در جنگ کشته شده و یا هنوز در حال جنگیدن است. به نظرم این فیلم و سوژه، اتفاق بزرگی بود که با کمک پروردگار به بار نشست. علاوه براین، در منطقه کجور، با خانواده‌ی ایزدی ها برخورد کردیم. راجع به ایزدی‌ها تاکنون فیلم ساخته شده است اما این نوع از پرداخت به آنان، جدید است و تاکنون چنین شکلی را ندیده‌ام. یک خانم راوی این کار است و ما با یک زن اهل سنت برخورد می‌کنیم که خود یک گروهان دارد و با دشمن مبارزه می‌کند. شوهر او توسط داعش شهید شده و آسیب دیده از این جنگ است و بنابراین تلاش او برای نابودی داعش است. امیدوارم این فیلم مورد پسند واقع شود. مستند «تک روز دهم»،  با موضوع اهل سنت در عراق و حضور مستشاری نیرو‌های ایران در عراق است. در نزدیکی شهر بلد و آن طرف رودخانه‌ی دجله، شهری وجود دارد که اسم آن «ضلوعیه» است. مردم این شهر که عمدتا هم اهل سنت هستند برای مقابله به نیروهای داعش با تمام امکانات خود ایستادگی می‌کنند و البته تعداد زیادی هم شهید می‌دهند. راوی فیلم پدر و پسری هستند که به عنوان فیلم‌بردار وارد این منطقه می‌شوند. در حین جنگ و تصویربرداری، پسر در برابر چشم پدر تیر می‌خورد. با این حال پدر دوربین را رها نمی‌کند و سفر را ادامه می‌‌دهد. علاوه‌بر این، در این مستند، ماجرای شهادت حاج حمید تقوی به تصویر کشیده می‌شود. شهید تقوی از جمله کسانی است که در این منطقه حضور داشتند و وظیفه کمک به نیروهای اهل تسنن و مردم شهر ضلوعیه را برعهده داشتند.


داعش به مردم ضلوعیه که اکثرا اهل سنت بودند پیشنهاد می‌دهد که به صورت مسالمت آمیز راه ورودشان را به بلد باز کنند تا آنها برای تخریب مقبره امامزاده سید محمد اقدام کنند و سپس با مردم شیعه بلد درگیر شوند اما آن‌ها این موضوع را قبول نمی‌کنند چون سالیان سال با مردم بلد در ارتباط بودند، نان و نمک یکدیگر را خوردند و به نوعی در غم و شادی هم شریک بودند. نتیجه‌ی این عدم پذیرش، حمله‌ی داعش به ضلوعیه است که بسیاری از اهل تسنن در جریان مقاومت شهید می‌شوند. این مستند به کارگردانی مصطفی سیفی تولید شده است. مرتضی شعبانی درباره‌ی این فیلم گفت: این مستند به حاج حمید تقوی می‌پردازد و برداشتی از همکاری اهل تسنن و شیعه برای نابودی داعش است. می‌بینید که گفته می‌شود این جنگ، بین شیعه و سنی است در حالی که اکنون اثبات می‌شود که شیعه و سنی هوای همدیگر را دارند و همراه با هم علیه داعش می‌جنگند. 


مستند «کویرس، وطن کوچک من»، روایتی از انسان‌هایی است که گرفتار شرایط جنگی شدند. شاید به نظر برسد که جنگ پایان کار است و اتفاقات آن به گونه‌ای رقم خواهد خورد که مرگ و نابودی پایان کار است اما امید داشتن به آینده و تلاش برای به ثمر رساندن آن، موضوع این فیلم است. روایتی از زندگی و سرگذشت انسان‌هایی که طی سه سال و نیم محاصره کامل و همسایگی با مرگ، با ناامیدی مبارزه می‌کنند.


سعید صادقی، کارگردان این مستند می‌گوید: این مستند با نگاهی انسانی به قضایای حلب نگاه می‌کند نه نگاه سیاسی و معتقدم تا پیش از «کویرس، وطن کوچک من» هیچ گاه روایت نزدیک از دل اتفاقات حلب به زبان کاملا ساده و انسانی در مستندها دیده نشده است.بنابراین سعی کردیم روایتی کاملا انسانی از ماجرا ارائه دهیم. در این مستند مواجهه با داعش را از نزدیک می‌بینیم که مطمئنا برای مخاطب ایرانی و جهانی می‌تواند جذاب و دیدنی باشد. این مستند در مرکز مستند‌سازی حقیقت تولید شده است و در جشنواره حقیقت یازدهم به صورت همزمان در هر دو بخش ملی و شهید آوینی حضور دارد. 


انتهای پیام/

۹ام آذر ۱۳۹۶ مطالب قرآنی

هوالمحبوب

سلام علیکم

به مناسبت سالروز آغاز ولایت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) با همکاری گروه هنری مذهبی یارمناجات (آی دی تلگرام yaremonajat@و اینستاگرام Delavoon@) تصویری مخصوص پروفایل مزین به آیه «بقیت الله خیر لکم ان کنتم مؤمنین» طراحی کردیم که خدمت شما گرامیان تقدیم می کنم.

برای دریافت تصویر، یک صلوات برای تعجیل در ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بفرستید.

بقیت الله خیر لکم ان کنتم مؤمنین

بقیت الله خیر لکم ان کنتم مؤمنین

برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی ، روی تصویر بالا و یا اینجا کلیک کنید.

لینک کمکی – پیکوفایل

برای مشاهده تصویر در ابعاد بسیار بزرگ، اینجا کلیک کنید.

لینک کمکی – پیکوفایل

برای دریافت فایل لایه باز (psd) تصویر اینجا کلیک کنید.


لینک کمکی – پیکوفایل

هر گونه استفاده از تصاویر (در قالب بنر ، پوستر و یا امور تجاری) که موجب نشر فرهنگ اسلامی می شود موجب خوشحالی و رضایت ماست.

عناصر استفاده شده در طرح ها یا توسط نکات قرآن طراحی شده یا از سایت ها و از طریق جستجوی اینترنتی به دست می آیند، منبع اصلی تصاویر در صورت مشخص بودن ، در توضیحات طرح ذکر خواهد شد ، در غیر اینصورت مسؤولیت رعایت حقوق کپی رایت بر عهده استفاده کننده خواهد بود.
یا علی مدد

برای دانلود رایگان کلیه فایل های لایه باز ( Psd ) سایت نکات قرآن ( به جز تصاویر ارسالی کاربران ) بر اساس تاریخ انتشار مطلب و نام فایل لایه باز از لینک زیر استفاده کنید :

دانلود رایگان فایل های لایه باز مطالب ، بر اساس تاریخ انتشار مطلب و نام فایل لایه باز

۹ام آذر ۱۳۹۶ مطالب قرآنی

 برای دانلود آهنگ جدید مورد نظرتون هر روزه به سایت آهنگستان سر بزنید

سایت آهنگستان یک سایت بسیار فعال در زمینه موسیقی است که هر روز دارای بروز رسانی می باشد و افراد عاشق موسیقی می توانند با مراجعه به سایت از شنیدن جدیدترین موسیقی های ایرانی در آن لذت ببرند.این وبسایت آهنگ تمامی خواننده های هیت ایرانی هر روزه پخش میکند که در ادامه به برخی از این خوانندگان و بیوگرافی آن ها اشاره میکنیم.

روزبه نعمت الهی

روزبه نعمت‌اللهی (متولد تیر ۱۳۵۸ در تهران) خواننده، آهنگساز، تنظیم کننده و نوازنده ویولن ایرانی است.مهناز افشار که از چندین سال قبل تهیه کننده قطعات و کنسرت‌های وی بود،در آلبوم داروگ، علاوه بر تهیه کنندگی، همخوان و دکلمه کننده ترانه‌ها نیز بود که با مخالفت وزارت ارشاد، صدای افشار از این قطعات حذف شد.نعمت‌اللهی که تاکنون تیتراژهای متعددی را برای صدا و سیما تهیه کرده‌است و قطعه خاک دلیران وی بارها پخش شده‌است در سال ۹۴ از حضور در تلویزیون منع شد.وی همچنین داور بخش خوانندگی مسابقه استعدادیابی سایت آپارات در سال ۹۴ بود.شما میتوانید برای دانلود جدیدترین آهنگ های این خواننده هم اکنون بر روی دانلود آهنگ جدید روزبه نعمت اللهی کلیک کنید.

سامان جلیلی

سامان جلیلی (زادهٔ ۳ مرداد ۱۳۶۹ در کرج) خواننده سبک پاپ اهل ایران است که پس از انتشار زیرزمینی آثارش در ایران اولین آلبوم رسمیش با نام پرتگاه در ۵ شهریور ۱۳۹۳ منتشر شد.اولین کنسرت رسمی این خواننده در تهران در ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ در سالن نمایشگاه میلاد به روی صحنه رفته است. جلیلی از خواننده‌هایی است که کنسرتشان در بهار ۱۳۹۴ لغو شدندشما برای دانلود جدیدترین آثار این خواننده نیز می توانید بر روی دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی کلیک کنید.

سالار عقیلی

سالار عقیلی از ۸ سالگی فراگیری موسیقی را با نوازندگی سازهای مختلف آغاز کرد. برادر و مادرش علاقه‌مند به موسیقی و مشوق او بودند و پدرش که وکیل دادگستری بود بیش تر متمایل به پیشرفت تحصیلی او بود. او به هنرستان موسیقی رفت و از همان‌جا تصمیم به یادگیری آواز گرفت. او در طی بیش از ۵ سال نزد صدیق تعریف به فراگیری آواز پرداخت.هم‌اکنون عقیلی افزون بر اجرا و ضبط آثار موسیقی به تدریس موسیقی در آموزشگاه خود و در هنرستان موسیقی مشغول است. او همچنین گروه راز و نیاز را تشکیل داد. اعضای این گروه عبارتند از سالار عقیلی، حریر شریعت زاده، حامد فکوری، مهدی باقری، آرش فرهنگ فر و شهرام غلامی. او به همراه این گروه کنسرت‌های بسیاری در داخل و خارج از کشور اجرا کرده‌است.

در جشنوارهٔ موسیقی فجر سال ۱۳۷۵، سالار عقیلی جوانی ۱۸–۱۷ ساله، برای نخستین بار به روی صحنه آمد و موجب حیرت تماشاچیان شد. حریر شریعت زاده نیز در آن کنسرت حاضر بوده‌است و به سبب تسلط بر آوازهای ایرانی، با شنیدن صدای سالار عقیلی به استعداد وی پی می‌برد. پس از اتمام برنامه در رابطه با آوازهای ایرانی به صحبت می‌نشینند و همین امر موجب همکاری‌های بعدی و در نهایت ازدواج این دو هنرمند منجر می‌شود. «شریعت زاده» در آلبوم «مایهٔ ناز» سالار عقیلی نوازنده پیانو است، همچنین شنیده‌ها حاکی از آن است که به تازگی تهیه‌کنندگی فعالیت‌های همسرش را نیز بر عهده دارد.

که شما هم اکنون می توانید با کلیک بر روی دانلود آهنگ جدید سالار عقیلی جدید ترین آثار وی را دانلود نمایید.

۹ام آذر ۱۳۹۶ موزیک

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید احمد سلو رویای پاییزی

دانلود کنید و لذت ببرید از ترانه زیبای رویای پاییزی با صدای احمد سلو ♪♪ به همراه متن و بهترین کیفیت

Exclusive Song: Ahmad Solo – “Royaye Paeizi” With Text And Direct Links In UpMusic

Ahmad Solo Royaye Paeizi دانلود آهنگ جدید احمد سلو رویای پاییزی

متن آهنگ رویای پاییزی احمد سلو

♪♪♫♫♪♪♯
غروبا سرده پاییزه عبورت ترک یک دنیاست به دستای تو محتاجم نبودت مرگ یک رویاست
چقدر اشکامو پاک کردم تو تاریکی نبینی تو من همینم که میبینی تو با من مهربونی کن♪♪♫♫♪♪♯
تموم وابستگی هام به عشقت ترک عادت شد تورو خواستن برای من شروع یک عبادت شد
دوباره خاطرات تو با فکرم روبه رو میشه تموم سهم من از تو همینه
مگه میشه ازم دور شی بری گرم یه آغوشی که دستامو تو دستای تو دیده♪♪♫♫♪♪♯
تموم شهر تاریکه چشام ابریه باریده عجب روزی چقد حالم غم انگیزه
بگو خوابم تو بیدار کن منو از این تنهایی بگو این رویای پاییزه رویای پاییزه

♪♪♫♫♪♪♯

احمد سلو رویای پاییزی

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید احمد سلو رویای پاییزی

۹ام آذر ۱۳۹۶ مطالب قرآنی


نکات قرآن ادامه خطبه‌های نماز جمعه آیت‌الله خامنه‌ای پس ار بازگشت از اجلاس هراره: یک موفقیت دیگر این بود که ما یک تحلیل جامعی را از تمام مسائل مبتلابهِ دنیا ارائه دادیم. ذهنیت جمهوری اسلامی اینجا آشکار شد. این‌جور نیست که بنشینند بگویند یک عده مرتجع یا بی‌اطلاع از دنیا، نشستند در میان ملت خودشان، دارند برای خودشان حرف می‌زنند. نه‌خیر، ما مسائل دنیا را: مسئلة فلسطین را، قوی‌تر از فلسطینی‌ها؛ مسئلة آفریقای جنوبی را، قوی‌تر از رهبران کشورهای خط مقدم جبهه؛ مسائل مربوط به آمریکای لاتین را حتی، قوی‌تر از بعضی از کشورهای خود آمریکای لاتین مطرح کردیم. تحلیل جامعی از عیب کلی نظام سیاسی دنیا و ارتباط کشورهای قوی و ضعیف در دنیا ارائه کردیم که این، موردِ توجه بسیاری قرار گرفت.یکی از همین سران آمریکای لاتین، باز، که یکی از متشخّصین جنبش هست، به من گفت: من نطق شما را می‌خواهم، به من بدهید، من توی آن نطق باید تعمق کنم و دقت کنم و لازم دارم. یکی از سران آفریقا به من گفت این نطق را به من بدهید، من نمی‌خواهم برای توی آرشیو، می‌خواهم روی میز خودم بگذارم و به آن مراجعه کنم. این خب، نشان‌دهندة ذهنیت جمهوری اسلامی است، یعنی کاملاً درک می‌کردند و برایشان روشن بود که ما تحلیلمان از مسائل جاری جهان، یک تحلیل قوی، واقع‌بینانه، متکی به حقایق، متکی به چیزهایی که قابل رد و انکار نیست، هست. ما یکی از موفقیت‌هایمان این بود که ماهیت جنگ را تشریح کردیم؛ خیلی‌ها ماهیت جنگ ما را نمی‌دانند. یکی از سران کشورهای آسیا، یک پادشاهی، با بنده ملاقات کرد، از من پرسید: هنوز توی کشور شما جنگ هست؟ از مسئلة جنگ همین را شنیدند، از خبرنگارهای دنیایی و خبرگزاری‌ها؛ که بله، یک جنگی آنجا هست. حالا به بنده که رسیده، می‌گوید هنوز جنگ ادامه دارد؟ خبر ندارد که چه جوری است جنگ. بسیاری نمی‌دانند که این جنگ مسئله‌اش چیست. خیال می‌کنند دو کشور همسایه، برای خاطر یک رودخانه، برای خاطر چند تا تپه، برای خاطر یک مقدار زمین، برای خاطر تعصبات محلی، به جان هم افتادند، دارند می‌جنگند. کمااینکه شبیهش در دنیا خیلی هست. ما توفیق پیدا کردیم ماهیت جنگ را به‌طورکامل تشریح کنیم. در نطق که خب، مفصلاً دربارة جنگ صحبت کردیم، اما مهم‌تر از آن، مذاکرات خصوصی بود که بنده با سران آفریقا، با سران آمریکای لاتین، با بعضی از سران آسیا، با کسانی که اهل مبارزه بودند و کشورشان را با مبارزه نجات داده بودند، با آنها مطرح کردم. به آنها می‌گفتم شما ماهیت جنگ ما را بفهمید، انقلاب اسلامی ایران، به‌طور خلاصه این بود، برایشان تشریح می‌کردم. در یک گوشه‌ای از جهان، در پایتخت قدرت استکباری آمریکا در خاورمیانه، در مهم ترین دژهای استکبار علیه ملت‌های مستضعف، یک انقلابی به‌وجود آمد. یک ملتی با دادن هزاران کشته، با سال‌ها مبارزه، این دژ استکباری را ویران کرد، از بین برد، آن تخت را واژگون کرد، معیارها را عوض کرد، ارزش‌های غربی را نفی کرد، ملت‌های مستضعف را امیدوار کرد، چقدر منافع آمریکا و استکبار را ضربه زد، صدمه زد، چقدر مستضعفین را خوشحال کرد، موجب و مایة پیروزی انقلاب‌هایی در آفریقا و در آمریکای لاتین شد؛ بعد از ما بود که نیکاراگوئه پیروز شد، بعد از ما بود که انقلاب زیمبابوه پیروز شد و اینها از برکات انقلاب بود؛ یک‌چنین انقلابی را ملت ما کردند؛ هنوز یک‌سال‌ونیم از این انقلاب گذشته یا نگذشته، کشور همسایة ما به این انقلاب حمله می‌کند و از تمام سرتاسر مرز خودش با ما، با نیروهای زرهی و پیاده و هواپیما و فلان و فلان، وارد کشور ما می‌شوند و هزاران کیلومتر از خاک ما را می‌گیرند. حملة به یک انقلاب، ماهیت حقیقی این جنگ است. شما دربارة حملة به انقلاب چه قضاوتی دارید و چه نظری دارید؟ من می‌دیدم کسانی که به‌طور سنتی حتی طرف دار عراق بودند، از رهبرانی که ما این صحبت‌ها را با اینها می‌کردیم، منقلب می‌شدند. در پاسخ به این سؤال که قضاوت شما دربارة جنگی که به‌قصد ویران کردن یک انقلاب و انهدام یک نظام انقلابی به راه افتاده چیست، درمی‌ماندند و بعد اعتراف می‌کردند. چند نفر از سران شرکت‌کنندة در این اجلاس، به من صریحاً گفتند که ما قبول کردیم و قبول می‌کنیم که عراق متجاوز است و متجاوز باید همان‌طورکه شما می‌گویید تنبیه بشود. (تکبیر نمازگزاران)ما مسئلة شروع جنگ را هم به‌صورت قوی مطرح کردیم، حتی برای اولین بار در یک قطعنامة جهانی، مسئلة شروع جنگ مطرح شد که توی همین قطعنامة غیرمتعهدها بود. البته این قطعنامه‌ها، قطعنامه‌های ضمانت اجرایی‌دار نیست، قطعنامه‌هایی که ما را راضی کند نیست، قطعنامه‌هایی که از کشورهای مستقل انتظار می‌رود نیست. اگر غیرمتعهدها می‌خواست به‌معنای حقیقی کلمه غیرمتعهد باشد، قطعنامه‌اش چیز دیگری باید بود، هم دربارة آفریقا، هم دربارة فلسطین، هم دربارة تروریسم دولتی، هم دربارة جنگ، هم دربارة صدام. در همة مسائل، غیرمتعهد واقعی، قطعنامه‌اش همانی است که ما دادیم، باید هیچ یک از قدرت‌ها را در نظر نگیرند و قاطعانه نظر بدهند. ما به این قطعنامه‌ها راضی نیستیم، اما این اولین بار بود که مسئلة شروع جنگ و تجاوز توی قطعنامه آمد و محکوم شد و ذکر شد؛ چیزی که، حقیقتی که، خیلی‌ها حاضر نیستند [قبول کنند.]یکی از رهبران آفریقایی، در ضمن صحبتی که با من داشت، به من می‌گفت که ما یک کشور فقیری هستیم و درآمد کمی داریم. اگر کسی کبریتی روشن کند و محصول زراعت ما را آتش بزند، ما البته سعی می‌کنیم آتش را خاموش کنیم، اما آن‌کسی‌که این کبریت را کشیده، او را رهایش نمی‌کنیم. ما می‌گردیم، هرجا هست او را پیدا کنیم، گوشش را می‌گیریم و مجازات می‌کنیم.در این جنگ، مزارع انسانی زیادی سوخت، باید ببینیم کی کبریت را کشید. آن‌کسی‌که کبریت را کشیده و شروع‌کنندة جنگ هست، باید حتماً مجازات بشود. این را یک رهبر آفریقایی می‌گفت. ما شروع به جنگ را و مسئلة تجاوز را توانستیم بحمدالله در ذهنیت غیرمتعهدها جا بیندازیم. البته مرتجعین منطقه، تلاش فراوانی را از مدتی پیش، از چهار، پنج ماه قبل شروع کرده بودند؛ اروپا رفته بودند، آسیا آمده بودند، در آفریقا و آمریکای لاتین گشته بودند، این و آن را دیده بودند، یک طرحی درست کرده بودند؛ ده، پانزده تا امضا پایش گذاشته بودند؛ در آنجا مطرح کردند، توی کمیتة سیاسی، یک عده‌ای هم از آن حمایت کردند. می‌خواستند همان عجزنامة صدام را که اسمش را گذاشتند پیشنهاد صلح، آن را دوباره مطرح کنند و غوغا راه بیندازند و وسایل ارتباط جهانی هم روی آن بحث کنند و یک فشار سیاسی علیه ما به‌وجود بیاورند. که خب بحمدالله، آن هم با تلاش برادرانمان که رفتند آنجا و بحث کردند و منطق قوی ارائه کردند، به کلی رد شد، کأن لَم یَکُن شد، اصلاً فراموش شد که چی بوده.یکی از موفقیت‌های ما، نشان دادن چهرة بین‌المللی جمهوری اسلامی، به‌عنوان یک نظام مستقر، پابرجا، تثبیت‌شده و زنده و پرنشاط بود. همه خیال می‌کردند که جمهوری اسلامی در حال جنگ و با درگیری‌ها و برخوردهایی که توی جبهه‌ها دارد، یا در جبهة نفت دارد، یا در جبهة سیاسی دارد؛ لابد رئیس‌جمهور این کشور که رئیس شورای عالی دفاع هم هست، نمی‌تواند از کشور خودش دور بشود و جدا بشود. در کشورهای دیگر این‌جوری است، مختصر تهدیدی، سران کشورها را از اینکه بتوانند کشور را ترک کنند، بازمی‌دارد و به آنها اجازة این کار را نمی‌دهد. اصلاً نظام‌ها نظام‌های مستقر نیست که بتوانند بیایند بیرون. دیدید که این بدبخت‌های مهاجم به ما، در چه سطحی شرکت کردند. دیدند نه‌خیر!


 


۹ام آذر ۱۳۹۶ موزیک

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید باراد یه غریبه

هم اکنون براش شما عزیزان ♫ آهنگ یه غریبه از باراد ♫ با متن و دو کیفیت 320 و 128

شعر : امیر علی رادی / آهنگسازی و تنظیم کننده : باراد

Exclusive Song: Barad – “Ye Gharibeh” With Text And Direct Links In UpMusic

sdf 1 دانلود آهنگ جدید باراد یه غریبه

متن آهنگ یه غریبه باراد

♪♪♫♫♪♪♯
یه غریبه اومده تو زندگیم تا من خسته رو عاشقم کنه
اومده ازم بگیره غمتو من وابسته رو عاشقم کنه♪♪♫♫♪♪♯
منو آروم میکنه شبیه تو منو تنها نمیذاره با خودم
چون شبیهته الان کنارمه چون شبیه توئه عاشقش شدم
منو شکل تو نگاهم میکنه با همون شوقی که میدیدی منو
میگذره از همه دیوونگیام مثل تو وقتی میبخشیدی منو
مثل تو وقتی میبخشیدی منو ♪♪♫♫♪♪♯
ولی منو هنوز تورو دوست دارم نمیتونم تورو تنها بذارم
من به عشق تو نفس میکشم و زندگیمو با تو طاقت میارم
تو روزای بد اومد سراغ من منو بیرون کشید از جهنمت
خوبیاش گاهی کلافم میکنه پشت دلواپسیاش میبینمت♪♪♫♫♪♪♯
کمتر از گذشته دلتنگ میشم یکی شکل تو سراغم اومده
تنها لحنیه که بعد رفتنت اسممو شبیه تو صدا زده
یکیه شبیه تو که میتونه منو با تموم تلخیام بخواد
تا قدم میزنه میگیره دلم چون شبیه تو باهام راه میاد
مثل تو وقتی میبخشیدی منو ♪♪♫♫♪♪♯
ولی منو هنوز تورو دوست دارم نمیتونم تورو تنها بذارم
من به عشق تو نفس میکشم و زندگیمو با تو طاقت میارم

♪♪♫♫♪♪♯

باراد یه غریبه

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید باراد یه غریبه