سید مصطفی حسینی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین و نفر نخست سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور، به عنوان یکی از متسابقین و نماینده جمهوری اسلامی ایران در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در رشته قرائت انتخاب شده است.

    به گزارش نکات قرآن، سید مصطفی حسینی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین و نفر نخست سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور،  به عنوان یکی از متسابقین و نماینده جمهوری اسلامی ایران در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در رشته قرائت انتخاب شده است.

    سیدمصطفی حسینی، فرزند آزاده و جانباز قزوینی، متولد ۱۳۷۴ قزوین است. وی سال۱۳۹۲  به مسابقات بین‌المللی کویت اعزام شد و در حالی که تنها ۱۸ سال داشت مقام سوم این رقابت‌ها را کسب کرد.

    رتبه‌ چهارم رشته قرائت  پنجاه‌وهشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی و رتبه‌  عالی رشته قرائت مرحله‌  سی‌وهشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از جمله موفقیت‌های این قاری است.

    همچنین رتبه چهارم مالزی، دوم کویت، دوم ترکیه و امسال نیز در مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی نماینده کشور جمهوری اسلامی ایران در رشته قرائت بوده است.

     پیش از این نیز  دوبار در مسابقات کشوری ایران رتبه اول و یک بار رتبه سوم را کسب کرده  است.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکات قرآن محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس